عکس پایگاه مجموعه ورزشی جانبازان
category

پایگاه مجموعه ورزشی جانبازان (محله کمپلو جنوبی، اهواز)

مرکز واکسیناسیون
5.0
1 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، انقلاب، شیخ بهاء جنوبی، شهرداری

موقعیت پایگاه مجموعه ورزشی جانبازان در محله کمپلو جنوبی اهواز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مجموعه ورزشی جانبازان (مرکز واکسیناسیون) در محله کمپلو جنوبی اهواز و خیابان شهرداری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسپرت اتومبیل عباسی، مدرسه آیت الله طالقانی، بالانس سورانی، شیشه بری صداقت و فروشگاه لوازم سرد کننده جمالی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، انقلاب، شیخ بهاء جنوبی، شهرداری

تلفن تماس: 06133914225

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مجموعه ورزشی جانبازان اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مجموعه ورزشی جانبازان اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مجموعه ورزشی جانبازان اهواز ندارد.