info
عکس فروشگاه اینترنتی حجره ما
category

فروشگاه اینترنتی حجره ما محله زند، شیراز

فروشگاه لوازم خانگی
5.0
11 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه اینترنتی حجره ما

فروشگاه اینترنتی حجره ما (فروشگاه لوازم خانگی) در محله زند شیراز و خیابان اهلی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه لوازم خانگی در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه فروغ الملک و مجتمع تجاری مهستان و همچنین هتل آریانا، موبایل داریوشی، پاساژ کازرونی ها، شرکت بازرگانی نریمان پرشیا و خدمات فنی اصنافی (نمایندگی اصلی پارس خزر) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه اینترنتی حجره ما شیراز

آدرس فروشگاه اینترنتی حجره ما شیراز، شهر شیراز، محله زند و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (+989022093053) تماس بگیرید. فروشگاه اینترنتی حجره ما شیراز یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله زند است. گالری سپاس ، فروشگاه رضا جاودان و فروشگاه لوازم خانگی محمد فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه اینترنتی حجره ما شیراز برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اینترنتی حجره ما شیراز را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس استانداری قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو زندیه که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه اینترنتی حجره ما شیراز می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه اینترنتی حجره ما شیراز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه اینترنتی حجره ما شیراز تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه اینترنتی حجره ما واقع شده‌اند:

 • گالری سپاس
  وصال شیرازی شمالی، بین زهره و وصال 7
 • فروشگاه رضا جاودان
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 27، بازار روح الله
 • فروشگاه لوازم خانگی محمد
  قاآنی شمالی، بین قاآنی 8 و 7
 • بلور و کریستال شما نیک اختر
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 76 و 78
 • لوازم خانگی روستا
  کریمخان زند، پیروزی، ابتدای پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اینترنتی حجره ما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اینترنتی حجره ما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اینترنتی حجره ما ندارد.
  location استان فارس، شهرستان شیراز، نبش خیابان اهلی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه اینترنتی حجره ما

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 00:00 تا 19:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo