info
عکس ایستگاه اتوبوس خیام
category

ایستگاه اتوبوس خیام محله صفا، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیام

ایستگاه اتوبوس خیام (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان خشکبارچی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه صنعت برق ایران و همچنین فرهنگسرای امید، عمو مهدی کله پز، بوستان خیام، سمپاشی ایمن کار و پخش دخانیات شاهین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیام تهران

ایستگاه اتوبوس خیام تهران در شهر تهران، محله صفا و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کفایی امانی، 17 شهریور، خشکبارچی، بین یکم و اقبال لاهوری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیام تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان شهدا قرار دارد. همچنین آژانس صفا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منتظری
  دماوند، بین سنگ کوب و منتظری
 • ایستگاه اتوبوس پارک شکوفه
  پیروزی، شکوفه، بین اسماعیلی منزه و نورصالحی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه
  دماوند، بین عاشقباه و طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیام ندارد.
  location استان تهران، تهران، کفایی امانی، 17 شهریور، خشکبارچی، بین یکم و اقبال لاهوری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo