info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان حر
category

ایستگاه اتوبوس میدان حر محله منیریه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان حر

ایستگاه اتوبوس میدان حر (ایستگاه اتوبوس) در محله منیریه تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی صبا مال و مرکز خرید صبا و همچنین کارواش سانترال نو، آب هویج بستنی مؤذنی، مسجد منشور السلطان، شیشه اتومبیل نوین و هیوا تجارت امید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه امام علی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان حر تهران است که در محله منیریه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، بین حسینیه و مرادی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان حر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه امام علی قرار دارد. آژانس رهنما هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان حر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان
  قزوین، مخصوص، ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  معیری، کمالی، بین پنجم و دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان منیریه
  ولیعصر، بین بیژن و میدان منیریه
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  امام خمینی، بین مریخ و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حر ندارد.
  neshan logo