info
عکس ایستگاه اتوبوس انصار المهدي
category

ایستگاه اتوبوس انصار المهدي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انصار المهدي

ایستگاه اتوبوس انصار المهدي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بازارچه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی و مجتمع تجاری آلاء و همچنین استودیو موسیقی بلوط، پیتزا مادر، فروشگاه کتاب شهر کتاب شرق، هایپر مارکت آفتاب و داروخانه دکتر معتمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انصار المهدي اصفهان

ایستگاه اتوبوس انصار المهدي اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرستان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بازارچه، بین بهشتی و دستغیب قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انصار المهدي اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بازارچه (مهرآباد) قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انصار المهدي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل شهرستان
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • ایستگاه اتوبوس بلوار لاله
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • ایستگاه اتوبوس نيرو
  نیرو، بین آزادی و عقیل
 • ایستگاه اتوبوس آزادي
  نیرو، آزادی، بین بعثت و میثم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انصار المهدي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انصار المهدي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انصار المهدي ندارد.
  neshan logo