info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت
category

ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت محله حشمتیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت

ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت (ایستگاه اتوبوس) در محله حشمتیه تهران و خیابان مرودشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله حشمتیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه زندان قصر و مجتمع تجاری مگا پارس و همچنین بازار میوه و تره بار قصر، بوستان موزه قصر، برجک دیدبانی زندان قصر، زندان سیاسی شماره 2 و داروخانه دکتر شمسایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت تهران

ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حشمتیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، مرودشت، نرسیده به صدرپور واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید قدوسی است. آژانس شقایق کد۲۹۷ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه مرودشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس روشنائی
  نامجو، بین عبداللهی و تیموری
 • ایستگاه اتوبوس سبلان
  سبلان شمالی، بین چشمی و ساداتی
 • ایستگاه اتوبوس گل سرخ
  سبلان شمالی
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  مطهری، بین صبا و شیوا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، مرودشت، نرسیده به صدرپور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo