info
عکس موادغذایی
category

موادغذایی محله کشتارگاه، اراک

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موادغذایی

موادغذایی (فروشگاه مواد غذایی) در محله کشتارگاه اراک و خیابان صاحب الزمان واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه مواد غذایی در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین مسجد امام حسین علیه السلام، فروشگاه رینگ و لاستیک هادیان تایر، گلفروشی فلورا ، لوازم خانگی رضایی و صنایع چوبی رضانرگسی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موادغذایی اراک

آدرس فروشگاه موادغذایی اراک، شهر اراک، محله رنگرزها و است. فروشگاه موادغذایی اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله رنگرزها به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پخش مواد غذایی محمد ، روغن گیری مقدسی و فروشگاه چای سیلان قرار دارند.

چطور به فروشگاه موادغذایی اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موادغذایی اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بهداری قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه موادغذایی اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه موادغذایی اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده موادغذایی واقع شده‌اند:

 • پخش مواد غذایی محمد
  بلوار قائم مقام فراهانی، زرین
 • روغن گیری مقدسی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین افتخار و مولوی
 • فروشگاه چای سیلان
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین افتخار و مولوی
 • فروشگاه فراهانی
  میرزا حسن آشتیانی، مطهری، نسیم
 • آنلاین شاپ آرکا(خوشمزه ها،شکلات)
  بلوار آیت الله غفاری، الزهرا، بین مطهری 2 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید چشم بنام (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موادغذایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موادغذایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موادغذایی ندارد.
  neshan logo