info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی، بین عرفان و استاد احمد آرام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان نعل اسبی، گیم نت، داروخانه حیدری، ذرت پلاس و پیتزا ممتاز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ یزد

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی، بین عرفان و استاد احمد آرام واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بلوار فلسطین، بین فردوسی 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
  بلواردانشگاه، پژوهش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی، بین عرفان و استاد احمد آرام
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo