info
عکس کافی‌شاپ واروژ
category

کافی‌شاپ واروژ محله کیانپارس، اهواز

کافی‌شاپ

درباره‌ی کافی‌شاپ واروژ

کافی‌شاپ واروژ (کافی‌شاپ) در محله کیانپارس اهواز و خیابان (دانشور غربی) مهر غربی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هشتاد و شش کافی‌شاپ در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی مهر و سیتی سنتر خلیج فارس و همچنین پارک کوثر، مسجد فاطمیه کیانپارس، هتل آرامش، کافه دیوار و فروشگاه درخشان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی‌شاپ واروژ اهواز

آدرس کافی‌شاپ واروژ اهواز، شهر اهواز محله کیانپارس است. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، (دانشور غربی) مهر غربی، بین موحدین و وهابی قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد کافی‌شاپ واروژ اهواز می‌توانید با شماره تلفن آن 09166328433 تماس بگیرید.

کافی‌شاپ واروژ اهواز را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله کیانپارس دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران تیارا، رستوران قصر ضیافت، کافه رستوران کنجد، رستوران خیمه و فست فود آترین هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی‌شاپ واروژ اهواز برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی‌شاپ واروژ اهواز بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فلکه 3 قرار دارد. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی‌شاپ واروژ اهواز را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی‌شاپ واروژ اهواز به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی‌شاپ واروژ واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران کِمِکس
  فلکه سوم کیانپارس، اردیبهشت، الهام شرقی
 • کافه ویتامینه لیانا
  فلکه سوم کیانپارس، میهن غربی
 • کافه سین
  پهلوان شرقی
 • کافه رستوران آدر
  اروند، سپهری
 • کافه روم
  اروند، بین سپهری و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی‌شاپ واروژ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی‌شاپ واروژ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی‌شاپ واروژ ندارد.
  neshan logo