info
عکس ایستگاه اتوبوس سالیان
category

ایستگاه اتوبوس سالیان محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سالیان

ایستگاه اتوبوس سالیان (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار طالقانی جنوبی، بلوار طالقانی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک بادبادک و بازار و مرکز خرید آموت و همچنین آموزشگاه آرایشگری مو به مو، اداره کل پست استان البرز، آزمایشگاه حکیم، کتاب بهمن و کانون فرهنگی و تربیتی رشد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سالیان کرج

ایستگاه اتوبوس سالیان کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله جهانشهر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار طالقانی جنوبی، بلوار طالقانی شمالی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سالیان کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو طالقانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین اڑانس، ماھان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سالیان کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سالیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 17 شهریور
  شهید بهشتی، بین 17 شهریور و گنج جو
 • ایستگاه اتوبوس کسری
  شهید بهشتى، تقاطع خیابان کسری
 • ایستگاه اتوبوس بلال
  بلوار بلال
 • ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
  بلوار بلال، بین 16 متری انقلاب و 13 آبان
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر شمال
  بلوار طالقانی جنوبی، لاله 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سالیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سالیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سالیان ندارد.
  neshan logo