info
عکس ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن
category

ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن

ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار طالقانی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و کالای خواب حاجی ابراهیمی و همچنین فروشگاه فرهنگیان، بانک کتاب و نوشت افزار گیتامهر، ساعت توکل، دبیراستان دخترانه شرافت و فروشگاه نساجی مرکزی کشور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن کرج

ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله جهانشهر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار طالقانی شمالی، بین کیانوش و شکوفه بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو طالقانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اڑانس، ماھان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تعاونی فرهنگیان جن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اشهدا (مظاهری)_
  شهید بهشتى، نرسیده به بلوار مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بلوار طالقانی جنوبی، بین سید الشهدا و رز
 • ایستگاه اتوبوس بهار_اوج
  شرع پسند، بین باقری و گنجه ای
 • ایستگاه اتوبوس بهار_جوادآباد
  شرع پسند
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  بلوار طالقانی شمالی، بلوار طالقانی جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان جن ندارد.
  neshan logo