info
عکس ایستگاه اتوبوس نانوایی
category

ایستگاه اتوبوس نانوایی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نانوایی

ایستگاه اتوبوس نانوایی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر بهارستان شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پخش روزبه و همچنین نمایندگی سایپا عصارزادگان، رستوران نیوشا، کارواش نصر، دفترفنی مهندسی اسپادانا و داروخانه شبانه روزی آدینه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نانوایی اصفهان

ایستگاه اتوبوس نانوایی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله طامه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان شرقی، بین مشتاقی و شکوفه می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نانوایی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید علیخانی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فرهنگ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نانوایی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  نگارستان، بین گلستان و عارف
 • ایستگاه اتوبوس میدان مادر
  نگارستان، بین شهید ابراهیمی و میدان مادر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم
  شهید مطهری، بین مهران جعفریانی و یاس
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  رباط سوم (شهید علم الهدی)، بین نشاط و شهید ضیائی 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نانوایی ندارد.
  neshan logo