عکس ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی (محله بهار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، طالقانی، نرسیده به مسعود

موقعیت ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی در محله بهار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه خوشنویسی و مرکز خرید سپنتا و همچنین بوستان طالقانی، رستوران لانه کبوتر، بیمارستان پاسارگاد، پارت فوم و کلینیک تخصصی دندانپزشکی برتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی

آدرس ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی، شهر تهران، محله بهار خیابان طالقانی است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، طالقانی، نرسیده به مسعود واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو دروازه شميران در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس کومه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، طالقانی، نرسیده به مسعود


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عوارضی
  شریعتی، بین آریا و جباری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین رامیان و ملک اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 08 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی ندارد.
  neshan logo