info
عکس مرکز کامپیوتر پارسیان
category

مرکز کامپیوتر پارسیان محله ملک، اراک

درباره‌ی مرکز کامپیوتر پارسیان

مرکز کامپیوتر پارسیان (فروشگاه) در محله ملک اراک و خیابان شهید رجایی، توحید، بین یزدانی و محمود آبادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش فروشگاه در محله ملک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه بازی الف و همچنین هتل زاگرس اراک، باغ کتاب اراک، رستوران ایتالیایی چیبو، آموزشگاه زبان سفیر و شیرینی سرای مرکزی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده مرکز کامپیوتر پارسیان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ماهان
  بلوار امام خمینی، آموزش و پرورش
 • دوخانیات ملک
  خیابان شهید رجایی، بین حاجی علی خانی و توسطی
 • آبی خلاقیت
  جهان پناه، بهاران
 • فروشگاه افق کوروش
  جهان پناه، بین سلیمی و مهدیه
 • آبی گالری
  شهیدان رجایی - هپکو، جهان پناه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط توکلی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز کامپیوتر پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز کامپیوتر پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز کامپیوتر پارسیان ندارد.
  neshan logo