عکس دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه
مشاهده در نقشه نشان
category

دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه (محله گرگان، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدنی، یزدی، نامجو

موقعیت دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه در محله گرگان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه (داروخانه) در محله گرگان تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهربازی کارخانه شادی و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین گلد چیکن، شیرینی پاسارگاد، آموزشگاه رانندگی هما، داروخانه نگارحاج علی اکبری و PS 4 گیم نت پایتخت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهيد مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه

داروخانه دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه در محله گرگان شهر تهران در خیابان نامجو قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، مدنی، یزدی، نامجو است.

داروخانه دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه یکی از داروخانه‌های خوب محله گرگان در شهر تهران است. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه دکتر سحر تقی خانی، کریستال - داروخانه و داروخانه دکتر کیخسروی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. داروخانه دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه نزدیک به ایستگاه اتوبوس حسینی است. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو شهيد مدنی پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه را با شما به اشتراک گذاشته ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدنی، یزدی، نامجو


سایر داروخانه‌های که در محدوده دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر سحر تقی خانی
  دماوند، نرسیده به ایران
 • کریستال - داروخانه
  مدنی، قجاوند، بین اجاره دار و نامجو
 • داروخانه دکتر کیخسروی
  اجاره دار، پانزدهم
 • داروخانه دکتر ملا حسینی
  اجاره دار، غفاری
 • داروخانه دکتر سید میثم گلستانی
  (5.0)
  مدنی، بین کسروی فرد و لسانی بحری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه ندارد.
  neshan logo