info
عکس مجموعه اتاق مردگان
category

مجموعه اتاق مردگان (محله تهرانپارس غربی، تهران)

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه اتاق مردگان

موقعیت مجموعه اتاق مردگان در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مجموعه اتاق مردگان ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این مکان یکی از شانزده تفریح و سرگرمی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین فلکه دوم تهرانپارس، مرکز تجاری اداری پارسیان، فروشگاه رفاه، طباخی کاج و فست فود آرتین قرار گرفته است.سایر مراکز سرگرمی که در محدوده مجموعه اتاق مردگان واقع شده‌اند:

 • خانه بازی بازی لند
  بلوار خوشوقت، پروین، بعد از میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • اتاق فرار آگهی مرگ
  بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، بین رحمانی و گلستانی حبیبی
 • گیم نت کادوس
  بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، بین 176/3 و بهارک
 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ رومیست
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • مجموعه اسکیپ تایم
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه اتاق مردگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز مجتمع تفریح تفریحی سرگرمی بازی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه اتاق مردگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه اتاق مردگان ندارد.
  neshan logo