info
عکس ایستگاه اتوبوس شانزدهم
category

ایستگاه اتوبوس شانزدهم محله قاسم آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شانزدهم

ایستگاه اتوبوس شانزدهم (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد تهران و خیابان مظفری نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی فلوره، فروشگاه بیلیارد کده، مبل دلشاد، مسکن آداک و خدمات فنی گاز محمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزدهم تهران

ایستگاه اتوبوس شانزدهم تهران در شهر تهران، محله قاسم آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین رضاییان و نیکو قدم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شانزدهم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شانزدهم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شانزدهم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402

  خیلی دیر به دیر اتوبوس میاد

 • avatar
  mhmd_basafa
  یکشنبه 28 خرداد ماه 1402

  بسیار خوب است که این ایستگاه، وجود دارد. اگر اتوبوس‌ها طبق زمان‌بندی و بدون تاخیر بیایند، بهتر خواهد شد. خصوصاً هنگام بعداز ظهر.


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شانزدهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک امید
  بزرگراه باقری، مطهری، بین غدیری و طریقی
 • ایستگاه اتوبوس دوم شرقی
  بزرگراه باقری، مطهری، بین یکم و دوم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام
 • ایستگاه اتوبوس معصومی
  بزرگراه باقری، مطهری، بین حسینی و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شانزدهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شانزدهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شانزدهم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین رضاییان و نیکو قدم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo