عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار استقلال، بین بلوار امامت و استقلال 4

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد در محله آزادشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیچی بازار و همچنین موبایل آباد، کلینیک دندانپزشکی تخصصی حکمت، دکتر مهدی قاضی، قنادی نورالقائم و ساندویچ آیلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد است که در محله آزادشهر بلوار استقلال قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار استقلال، بین بلوار امامت و استقلال 4 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی خزر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار استقلال، بین بلوار امامت و استقلال 4


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه میلاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی
  بلوار وکیل آباد
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امامت
  بلوار امامت، بعد از بلوار وکیل آباد
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار امامت
  بلوار امامت، بعد از بلوار وکیل آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد ندارد.
  neshan logo