info
عکس داروخانه دکتر شیما خیبری
category

داروخانه دکتر شیما خیبری (محله ولنجک، تهران)

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر شیما خیبری

داروخانه دکتر شیما خیبری (داروخانه) در محله ولنجک تهران و خیابان یاسمن هفتم واقع شده است. این مکان یکی از دوازده داروخانه در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید توچال و همچنین بوستان نگین، سوپر مارکت یاس، مسجد النبی، سرای محله ولنجک و تلوزیون اینترنتی آیو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر شیما خیبری تهران

برای رفتن به داروخانه دکتر شیما خیبری تهران باید به شهر تهران، محله ولنجک بروید. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، یاسمن هفتم بروید. شماره تلفن داروخانه دکتر شیما خیبری تهران، 26807440 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه دکتر شیما خیبری تهران از داروخانه‌های خوب محله ولنجک است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، موسسه پرستاری طپش و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه مرکزی، داروخانه دکتر آتنا کاظمی و داروخانه دکتر قرایی هستند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر شیما خیبری تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس شاه حسینی در نزدیکی داروخانه دکتر شیما خیبری تهران قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر شیما خیبری تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر شیما خیبری واقع شده‌اند:

 • داروخانه مرکزی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، اعرابی
 • داروخانه دکتر آتنا کاظمی
  دکتر مقدم (14)، بین امیرآبادی و دکتر فرهنگ
 • داروخانه دکتر قرایی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، شقایق
 • داروخانه دکتر شیروین
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، یاسمن هفتم
 • داروخانه دکتر مصطفوی
  (5.0)
  دکتر فرهنگ (13)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Arash (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر شیما خیبری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر شیما خیبری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر شیما خیبری ندارد.
  neshan logo