info
عکس سوپر مارکت کورش
category

سوپر مارکت کورش (محله شیراز، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت کورش

سوپر مارکت کورش (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شیراز تهران و خیابان شیخ بهائی، اعظم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و بازارچه سامان و همچنین هتل تاج محل، رستوران تاج محل، مسجد بقیه الله الاعظم (عج)، پایگاه بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) و داروخانه سوم خرداد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت کورش واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت دریان
  ملاصدرا، شیرازی، بین امداد و حاضری
 • سوپر مارکت
  شیخ بهائی، زرتشتیان، بین فرد و داوری اردکانی
 • هایمارت - فروشگاه عدالت
  شیخ بهائی، عبید زاکانی
 • سوپرمارکت یلدا یاران دریان
  همت، آقا علیخانی
 • هایپر یلدا
  شیخ بهائی، آقا علیخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kooshazamir (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت کورش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت کورش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت کورش ندارد.
  neshan logo