info
عکس سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران
category

سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران

سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان قندی واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین آبمیوه فروشی پالیزی، رستوران میخوش، فرهنگسرای اندیشه، مرکز دندانپزشکی امام علی (ع) ناجا و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 03 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 03 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ندارد.
neshan logo