عکس ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش
مشاهده در نقشه نشان
category

ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش (محله ولیعصر، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، فلاح پور

موقعیت ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش (اداره و سازمان دولتی) در محله ولیعصر تهران و خیابان فلاح پور واقع شده است. این اداره یکی از 108 اداره و سازمان دولتی در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، موزه شهدا و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین پمپ بنزین میدان فردوسی، خانه پاپریکا، هتل باباطاهر، موسسه پرستاری طپش و اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، فلاح پور

وب‌سایت رسمی: medu.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آموزش و پرورش ساختمان باهنر شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  parhan_rrrr23
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  ساختمان شهید باهنر از زیرمجموعه های وزارت آموزش و پرورش است برخی از کارمندان دولتی با مراجعه کنندگان به درستی برخورد نمیکنند

 • avatar
  تقویانی
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  دومین ساختمان وزارت آموزش و پرورش که مرکز برنامه ریزی دراین وزارتخانه است و ساختمانی اداری است که ساختمان اصلی کمی بالاتر است.

 • avatar
  کاوه
  سه شنبه 27 خرداد ماه 1399

  عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان شهید باهنر وزارت آموزش و پرورش ندارد.
neshan logo