info
عکس بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19
category

بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 محله بهمنیار، تهران

درباره‌ی بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19

بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 (بانک) در محله بهمنیار تهران و بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ثامن و همچنین داروخانه بامداد، مدیریت آموزش و پرورش منطقه 19 شهر تهران، سونوگرافی و رادیولوژی پارس، میدان بهمنیار و فست فود دوبال قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 تهران

بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 تهران در شهر تهران، محله بهمنیار قرار دارد. یکی از بانک‌های خوب محله بهمنیار، بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 تهران است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک شهر، بانک رفاه کارگران و بانک سپه شعبه مدائن نازی آباد هم قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 تهران برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 تهران ایستگاه اتوبوس میدان برومند می‌باشد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد اگر به بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 تهران را در ادامه می‌بینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Damavand Geographic
  شنبه 27 دی ماه 1399

  واقع در ابتدای خیابان بهمنیار

  1

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 واقع شده‌اند:

 • بانک شهر
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین نیکنام و نیکومرام
 • بانک رفاه کارگران
  شهید کوهی، میعاد، نایب زاده
 • بانک سپه شعبه مدائن نازی آباد
  بزرگراه شهید تندگویان، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی
 • بانک سرمایه
  بزرگراه شهید تندگویان، برادران عبدی، علی آبادی، بین حبیبی و دهقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط knb76 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19 ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo