info
عکس داروخانه مصلی نژاد
category

داروخانه مصلی نژاد محله ولیعصر، شیراز

درباره‌ی داروخانه مصلی نژاد

داروخانه مصلی نژاد (داروخانه) در محله ولیعصر شیراز و خیابان ۲۰/۴ عفیف آباد واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله ولیعصر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد و مرکز خرید سپهر و همچنین رستوران برنتین، شیرینی میترا، چرم پروین، داروخانه دکتر جهانمیری و گل کارن قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه مصلی نژاد شیراز

داروخانه مصلی نژاد شیراز در محله ولیعصر شهر شیراز در قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان فارس، شیراز، عفیف‌آباد، عفیف آباد 20، 20 عفیف آباد، 20/4 عفیف آباد است.

داروخانه مصلی نژاد شیراز از داروخانه‌های خوب محله ولیعصر است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز پرستاری در منزل آراد، درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه محمد رسول الله و مرکز طب کار دکتر دهقان از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به دارو خانه دکتر یاراحمدی، داروخانه دکتر گرامی و داروخانه دکتر بیژنی اشاره کرد. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه مصلی نژاد شیراز برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس زرگری در نزدیکی داروخانه مصلی نژاد شیراز قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه مصلی نژاد شیراز را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه مصلی نژاد واقع شده‌اند:

 • دارو خانه دکتر یاراحمدی
  قصردشت، بین قصردشت 54 و میدان زرگری
 • داروخانه دکتر گرامی
  بلوار بعثت، بین 31 بعثت و 29 بعثت
 • داروخانه دکتر بیژنی
  قصردشت، بین کوچه 53 قصردشت و 51 قصردشت
 • داروخانه دکتر ساناز جعفری
  بلوار بهشتی، قصردشت
 • داروخانه دکتر ناموران
  بلوار شهید مطهری شمالی، 11 مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nafis (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه مصلی نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه مصلی نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه مصلی نژاد ندارد.
  neshan logo