info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان

ایستگاه اتوبوس گلستان (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و بلوار شهید ثانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابخانه گلستان، خودپرداز صادرات، مسجد امام جعفر صادق (ع)، سالن زیبایی و آموزشگاه ارکیده مرجان و کیلومترسازی یرواند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان تهران

ایستگاه اتوبوس گلستان تهران در شهر تهران، محله فدک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید ثانی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلستان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو فدک نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس کوجه به کوچه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نجاری
  دماوند، شجاع الدین داوودی، بین قوامی و آوانسیان
 • ایستگاه اتوبوس پارک فدک
  مدنی
 • ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • ایستگاه اتوبوس ناحیه دو
  مدنی، بین شوکت نگهبان و زند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ندارد.
  neshan logo