info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میرداماد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان احمدیه و بازارچه رحیم خان و همچنین غذای خوش خوراک، تیپاکس چهارباغ، غدیریه و حسینیه دیانی، چاپ زرین و مسجد تکیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله محله نو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میرداماد، بین شهید ابراهیم کریمی و آیت الله زاهد قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو امام حسین در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله زاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی
  شیخ بهایی، بین مسعود و جهاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، میرداماد، بین شهید ابراهیم کریمی و آیت الله زاهد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo