info
عکس ایستگاه اتوبوس ارمغان
category

ایستگاه اتوبوس ارمغان محله یوسفیه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارمغان

ایستگاه اتوبوس ارمغان (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسفیه مشهد و بزرگراه امام علی، نهضت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله یوسفیه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دریاچه مصنوعی بوستان چهل بازه و همچنین ایستگاه اتوبوس نهضت، کباب سرای محسن، صنایع دستی آریا، دکوراسیون داخلی صفری و مجموعه ورزشی ارمغان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارمغان مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس ارمغان مشهد، شهر مشهد، محله یوسفیه است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، نهضت واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارمغان مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس پویا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ارمغان مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ارمغان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403

  اتوبوس ها خیلی دیر میان

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 22 تیر ماه 1403

  چرا ورود خط‌های دیگ رو تو ایستگاه نهضت نشون نمی‌ده .فقط ۱۴/۱رو نشون میده😐


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارمغان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 80
  بلوار دندانپزشکان، بلوار آموزگار، بین آموزگار 78 و 80
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 6
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس معلم 83
  بلوار معلم، بلوار استاد فرشچیان
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 18 و 20
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 23 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارمغان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 23 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارمغان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارمغان ندارد.
  neshan logo