info
عکس ایستگاه اتوبوس ریحان
category

ایستگاه اتوبوس ریحان (محله نجف آباد، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ریحان

ایستگاه اتوبوس ریحان (ایستگاه اتوبوس) در محله نجف آباد حمیدیا و خیابان عباسیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سبزی خورد کنی ابویی، ایستگاه اتوبوس ریحان و تعمیرگاه تخصصی پژو مسلم یزدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ریحان حمیدیا

ایستگاه اتوبوس ریحان حمیدیا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا است که در محله نجف اباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، دشتی 12، خیابان عباسیه، بین زیتون و اطلسی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ریحان حمیدیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید اتومبیل کرایه صفائیه یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ریحان حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ریحان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه 37
 • ایستگاه اتوبوس کوچه معلم
  منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج
  بلوار خلیج فارس، بلوار شهیدان گلدانساز، بین دکتر قلمسیاه و میدان حضرت زهرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ریحان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ریحان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ریحان ندارد.
  location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، دشتی 12، خیابان عباسیه، بین زیتون و اطلسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo