info
عکس ایستگاه اتوبوس ریحان
category

ایستگاه اتوبوس ریحان محله نجف اباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ریحان

ایستگاه اتوبوس ریحان (ایستگاه اتوبوس) در محله نجف اباد یزد و خیابان عباسیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله نجف اباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سبزی خورد کنی ابویی، ایستگاه اتوبوس ریحان و تعمیرگاه تخصصی پژو مسلم یزدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ریحان یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس ریحان یزد است که در محله نجف اباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خلیج فارس، شهید جعفری، عباسیه، بین سپیدار و زیتون واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ریحان یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید اتومبیل کرایه صفائیه یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ریحان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ریحان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت
  بهشت، تقاطع مرحوم داوود انتظاری
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 37
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس کوچه معلم
  منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل، بین مقداد 4 و معلم
 • ایستگاه اتوبوس ارژنگ
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 26 و 28
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ریحان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ریحان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ریحان ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار خلیج فارس، شهید جعفری، عباسیه، بین سپیدار و زیتون
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo