info
عکس ایستگاه اتوبوس کوهک
category

ایستگاه اتوبوس کوهک محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوهک

ایستگاه اتوبوس کوهک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه بازار گل و گیاه شهید لشکری و همچنین شهر خودرو، تعمیرگاه مرکزی شماره 3 و اداره تحویل شماره 2 - کرمان موتور، نمایندگی ۱۷۱۵ زارعی، کرمان موتور، بانک صادرات و بانک صادرات شعبه شهاب خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوهک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کوهک تهران، شهر تهران، محله شهرک استقلال است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری، بعد از 15 خرداد قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوهک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چیتگر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوهک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوهک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مینو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر پایانه دریاچه
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر شهرک دانشگاه تهران
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس هشتم
  دکتر عبیدی، بین هشتم و ششم
 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر تخلیه
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوهک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوهک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوهک ندارد.
  neshan logo