info
عکس ایستگاه اتوبوس گلاب
category

ایستگاه اتوبوس گلاب (محله صادقیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلاب

ایستگاه اتوبوس گلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و خیابان صادقی پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سنتی ستارخان فاز یک و همچنین باشگاه شماره 2 شرکت نفت، قالیشویی بانو، غذای شرکتی مامان پز، مهمانسرای باشگاه نفت و مجتمع آموزشی دخترانه ابوعلی سینا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طرشت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلاب تهران

ایستگاه اتوبوس گلاب تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله صادقیه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ستارخان، صادقی پور، بین بیست و هفتم و بیست و نهم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلاب تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو طرشت قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس گلها واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلاب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه عابدزاده
  بزرگراه جناح، بین جاویدان و عمادی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلنار
  شیخ فضل الله، تیموری، بین لطفعلی خانی و گلنار
 • ایستگاه اتوبوس کاشانی پور
  ستارخان، بین فیاض و کاشانی پور
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس پست گاز
  بزرگراه جلال آل احمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلاب ندارد.
  neshan logo