info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم
category

ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم

ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و بلوار آیت الله مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع رامین، رهام و همچنین مهمانسرای صداوسیمای یزد، آموزشگاه کیهان دانش، پوشاک گلاویژ، میوه فروشی چهار فصل و مرکز خرید نگین یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله مهدی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله مدرس قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد رسول اکرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، یاسین
 • ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، بین قدس و خیابان دانش
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت
  بهشت، تقاطع مرحوم داوود انتظاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم ندارد.
  neshan logo