info
عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد)
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) محله سرشور، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد)

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) (ایستگاه اتوبوس) در محله سرشور مشهد و خیابان شهید اندرزگو واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله سرشور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و بازار رضا و همچنین هتل آپارتمان ترنم مشهد، میدان فلکه آب (بیت المقدس)، باب الجواد، زعفران مجتهدزاده و ایوان قبله (ولیعصر) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) مشهد

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) مشهد در شهر مشهد، محله سرشور و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو، بین میدان بیت المقدس و اندرزگو 2 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس یگانه قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ⁦ಠ⁠‿⁠ಠ⁩
  پنجشنبه 01 تیر ماه 1402

  دارای نیمکت می باشد

  3

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر (باب الجواد) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  مصباح یزدی، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
  شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین میدان شهید محسن حججی و حاج حسنی 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین میدان شهید محسن حججی و شهدای حج 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (باب الجواد) ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید اندرزگو، بین میدان بیت المقدس و اندرزگو 2
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo