عکس ایستگاه اتوبوس آزادی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس آزادی (محله جمهوری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، بین یوسفیان و آزادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس آزادی در محله جمهوری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله جمهوری تهران و خیابان توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، کارواش بزرگ شهر تهران، نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸، آش علی بابا و بهار ترافیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحيد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس آزادی است که در محله جمهوری خیابان توحید قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در توحید، بین یوسفیان و آزادی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آزادی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تهران تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آزادی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، بین یوسفیان و آزادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقرخان
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  امام خمینی، رودکی جنوبی، بین هاشمی و ارزانی پور
 • ایستگاه اتوبوس نو فلاح
  جمهوری اسلامی، بین یاسری و سلیمانیه
 • ایستگاه اتوبوس جمالزاده
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین صالحی و جمالزاده
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه شهرک ژاندارمری
  آزادی، نوفَلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادی ندارد.
  neshan logo