عکس ایستگاه اتوبوس پادگان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پادگان (محله سرآسیاب - مهرآباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شمشیری، امام محمد باقر، بین قاسمی و مسجد

موقعیت ایستگاه اتوبوس پادگان در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران و خیابان امام محمد باقر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران خان سالار، مسجد امام محمد باقر (ع)، تالار آفتاب، کلانتری مهرآباد جنوبی و بیمه ایران نمایندگی 3055 قهرمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پادگان

ایستگاه اتوبوس پادگان در شهر تهران، محله سرآسیاب - مهرآباد و خیابان امام محمد باقر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شمشیری، امام محمد باقر، بین قاسمی و مسجد واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پادگان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گلچین کد 207 واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پادگان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شمشیری، امام محمد باقر، بین قاسمی و مسجد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، فتح آبادی
 • ایستگاه اتوبوس سی متری جی
  شهيد بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری
  بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع شهيد بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس بخشی
  مدائن، تختی، محمدی بخشی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین باقری و رجبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پادگان ندارد.
  neshan logo