info
عکس ایستگاه اتوبوس خاقانی 26
category

ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خاقانی 26

ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار خاقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی، فروشگاه بابا حراج، فست فود خان احمدی، خدمات الکترونیک امید و مسکن ارسلان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 مشهد

ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله رضاشهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی 26 و 28 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس شبانه روزی ستاره شهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خاقانی 26 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رضوی 3
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 1 و کلانتری 14
 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 38 و 42
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی
  بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، بین دلاوران 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 80
  بلوار شهید فکوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 24 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 ندارد.
  neshan logo