info
عکس ایستگاه اتوبوس شهریور 6
category

ایستگاه اتوبوس شهریور 6 محله مبارزان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهریور 6

ایستگاه اتوبوس شهریور 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله مبارزان اراک و خیابان شهریور ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مبارزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه سنگ و گوهر جهان بین و همچنین نانوایی بربری، ایستگاه اتوبوس نانوایی و پایگاه اورژانس حضرت زهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهریور 6 اراک

ایستگاه اتوبوس شهریور 6 اراک در شهر اراک، محله مبارزان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس علی‌محمد باقری، شهریور 2 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهریور 6 اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس هپکو هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهریور 6 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهریور 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا
  وحدت اسلامی، غدیر، امامت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا1
  وحدت اسلامی، استاد شجریان، بین رسالت و امامت
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، گلزار 8
 • ایستگاه اتوبوس رسالت 11
  وحدت اسلامی، استاد شجریان، امامت، رسالت 10
 • ایستگاه اتوبوس امامت
  وحدت اسلامی، غدیر، امامت، بین ولایت 1 و رسالت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهریور 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهریور 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهریور 6 ندارد.
  neshan logo