info
عکس ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر
category

ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر محله شیخ هادی، تهران

ورودی ایستگاه

درباره‌ی ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر

ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر (ورودی ایستگاه) در محله شیخ هادی تهران و خیابان انقلاب اسلامی، ولیعصر واقع شده است. این ورودی یکی از دو ورودی ایستگاه مترو در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین تئاتر شهر، بوستان دانشجو، کافه لمیز، مرکز تبادل کتاب و خانه سخت افزار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ورودی به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مدرسه جنگل میرزا🇮🇷
  شنبه 25 دی ماه 1400

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی


سایر سایر ورودی‌ها که در محدوده ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر واقع شده‌اند:

 • ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر
  انقلاب اسلامی، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 123 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر ندارد.
  neshan logo