info
عکس فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل)
category

فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) محله دانشگاه تهران، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل)

فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و بازار کامپیوتر رضا و همچنین شیرینی فرانسه، کافه هنر، پمپ بنزین وصال، سینما سپیده و کیک استودیو ورتا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) تهران

فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) تهران در شهر تهران، محله دانشگاه تهران، واقع شده است. فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله دانشگاه تهران است. فروشگاه زنجیره ای جامبو، فروشگاه جانبو و فروشگاه عمده فروشی milliporsigma فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) تهران ایستگاه مترو تئاترشهر نیز قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای جامبو
  بلوار کشاورز، حجاب، استاد آذریزدی (سوم)
 • فروشگاه جانبو
  کارگر جنوبی، روانمهر، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
 • فروشگاه عمده فروشی milliporsigma
  انقلاب اسلامی، فلسطین، بین فتحی و عسگری
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  ولیعصر، بین نکویی و بالاور
 • فروشگاه سیف
  (5.0)
  جمهوری اسلامی، شیخ هادی، بین مریم و رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره‌ای همسایه آریا (شیرین عسل) ندارد.
  neshan logo