info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و بازار کامپیوتر رضا و همچنین کیک استودیو ورتا، فروشگاه کتاب افق، جایگاه اختصاصی وصال، آموزشگاه کنکور هنر مکعب و خبرگزاری دانشجویان ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران، شهر تهران، محله دانشگاه تهران است. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، نرسیده به اسکو واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تئاتر شهر قرار دارد. همچنین آژانس تاکسی سرویس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه تهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین فلسطین و طوس
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار کشاورز، حجاب، نرسیده به وصال شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران ندارد.
  neshan logo