عکس ایستگاه اتوبوس پايانه انديشه مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پايانه انديشه (ابریشم)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان ابریشم استان اصفهان، ابریشم، بزرگراه شهید کاظمی، 67

موقعیت ایستگاه اتوبوس پايانه انديشه ابریشم را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس پايانه انديشه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و کوچه 67 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قله کوه سفید درچه و همچنین خدمات گاز خودرو ستوده (خدمات cng)، نمایندگی شیشه اسیا، ایستگاه اتوبوس پايانه انديشه، فروشگاه پخش موز و مجتمع ارم قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، ابریشم، بزرگراه شهید کاظمی، 67


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پايانه انديشه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پايانه انديشه ابریشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پايانه انديشه ابریشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پايانه انديشه ابریشم ندارد.
neshan logo