info
عکس فروشگاه زنجیره‌ای جامبو
category

فروشگاه زنجیره‌ای جامبو محله گلسار، رشت

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره‌ای جامبو

فروشگاه زنجیره‌ای جامبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین دانشگاه فرهنگیان رشت، آرایشگاه لبنا، کافه رستوران پاستا در صلح، کارگزاری الوند "تحلیل اپ" و مرکز مشاوره پایا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره‌ای جامبو رشت

فروشگاه زنجیره‌ای جامبو رشت در شهر رشت، محله گلسار، واقع شده است. فروشگاه زنجیره‌ای جامبو رشت یکی از فروشگاه‌های خوب محله گلسار است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه افق کورش (شعبه فخب)، فروشگاه زنجیره ای گندم (10637) و فروشگاه افق کوروش قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره‌ای جامبو رشت برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره‌ای جامبو رشت از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس گلایل قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره‌ای جامبو رشت مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه زنجیره‌ای جامبو رشت را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره‌ای جامبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کورش (شعبه فخب)
  (5.0)
  جاده رشت - پیربازار، بین بیست و سوم و شهید محمد هادی پور
 • فروشگاه زنجیره ای گندم (10637)
  (5.0)
  جاده رشت - پیربازار، گلستان
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.3)
  بلوار گیلان، بین میدان تربیت و نسترن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آنیل (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره‌ای جامبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره‌ای جامبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره‌ای جامبو ندارد.
  neshan logo