عکس الکترو رضا
مشاهده در نقشه نشان
category

الکترو رضا (محله خزانه، تهران)

فروشگاه لوازم الکترونیک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، شهید پیراینده، بخارایی، میدان چهارم بخارایی

موقعیت الکترو رضا در محله خزانه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

الکترو رضا (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله خزانه تهران و میدان چهارم بخارایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لوازم الکترونیک در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهران بازار و همچنین پاک لوستر، قنادی ارک، دندانپزشکی خزانه، مجتمع فرهنگی هنری فجر و کافی نت بهار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه الکترو رضا

فروشگاه الکترو رضا در شهر تهران، محله خزانه، میدان چهارم بخارایی واقع شده است. فروشگاه الکترو رضا را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله خزانه به شمار آورد. خدمات فنی امیر، دفتر فروش و نصب دوربین مداربسته و رویال موزیک فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه الکترو رضا برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه الکترو رضا را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فلاحتی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه الکترو رضا ایستگاه مترو علي آباد نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه الکترو رضا مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه الکترو رضا دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، شهید پیراینده، بخارایی، میدان چهارم بخارایی


سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده الکترو رضا واقع شده‌اند:

 • خدمات فنی امیر
  بزرگراه آزادگان، بیست و یک متری بعثت، بین درختی و شهید علیمحمدی
 • دفتر فروش و نصب دوربین مداربسته
  بذرپاش، قربانی، بین فراهانی و پنجم شرقی
 • رویال موزیک
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هدایتی و صالحی
 • خدمات کامپیوتر ایده
  (2.0)
  بلوار دستواره، بازویی
 • تعمیرگاه لوازم صوتی وتصویری مهتاب
  (5.0)
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، ایوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تاجی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی الکترو رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه لوازم لوازم الکترونیک الکترونیکی برقی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد الکترو رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه الکترو رضا ندارد.
  neshan logo