عکس مافی الکترونیک
مشاهده در نقشه نشان
category

مافی الکترونیک (محله تختی، تهران)

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، صفیاری، بهشتی

موقعیت مافی الکترونیک در محله تختی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

مافی الکترونیک (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله تختی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، ایستگاه مترو علي آباد، سفره خانه سنتی باباحاجی، مسجد ثارالله و ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی علی آباد وصال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه مافی الکترونیک

آدرس فروشگاه مافی الکترونیک، شهر تهران، محله تختی و خیابان بهشتی است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02155325908) تماس بگیرید. فروشگاه مافی الکترونیک یکی از فروشگاه‌های خوب محله تختی به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، الکتریکی احمد، آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا و سیستم های حفاظتی رامونا هستند.


چطور به فروشگاه مافی الکترونیک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مافی الکترونیک مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو علي آباد که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه مافی الکترونیک می‌باشد، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه مافی الکترونیک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مافی الکترونیک را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، صفیاری، بهشتی

تلفن تماس: 02155325908


سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده مافی الکترونیک واقع شده‌اند:

 • الکتریکی احمد
  بزرگراه شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی
 • آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا
  بلوار دستواره، علی تبار
 • سیستم های حفاظتی رامونا
  بلوار شهید رجایی، مدائن
 • الکترو رضا
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، بخارایی، میدان چهارم بخارایی
 • دفتر فروش و نصب دوربین مداربسته
  بذرپاش، قربانی، بین فراهانی و پنجم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بنیامین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مافی الکترونیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه لوازم لوازم الکترونیک الکترونیکی برقی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مافی الکترونیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مافی الکترونیک ندارد.
  neshan logo