info
عکس مافی الکترونیک
category

مافی الکترونیک محله تختی، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مافی الکترونیک

مافی الکترونیک (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله تختی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، سفره خانه سنتی باباحاجی، مسجد ثارالله، ورودی مترو ایستگاه علی آباد و ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی علی آباد وصال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو علی آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه مافی الکترونیک تهران

آدرس فروشگاه مافی الکترونیک تهران، شهر تهران، محله تختی و است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02155325908) تماس بگیرید. فروشگاه مافی الکترونیک تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تختی به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، الکتریکی احمد، الکتریکی خیام و الکترو رضا هستند.

چطور به فروشگاه مافی الکترونیک تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مافی الکترونیک تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو علی آباد که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه مافی الکترونیک تهران می‌باشد، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه مافی الکترونیک تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مافی الکترونیک تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده مافی الکترونیک واقع شده‌اند:

 • الکتریکی احمد
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی
 • الکتریکی خیام
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، فارسیان، بین اول و اوجانی
 • الکترو رضا
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، بخارایی، میدان چهارم بخارایی
 • دفتر فروش و نصب دوربین مداربسته
  بذرپاش، قربانی، بین ششم شرقی و پنجم شرقی
 • رویال موزیک
  بلوار دستواره، همدانی، بذرپاش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بنیامین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مافی الکترونیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مافی الکترونیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مافی الکترونیک ندارد.
  neshan logo