info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه سروری
category

ایستگاه اتوبوس پایانه سروری محله عبدل آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه سروری

ایستگاه اتوبوس پایانه سروری (ایستگاه اتوبوس) در محله عبدل آباد تهران و بزرگراه چراغی، مکتب العباس واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله عبدل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پارچه عبدل آباد تهران (احسانی) و همچنین جایگاه سوخت ۱۸۶ ورزش، دبیرستان شهید تهرانی مقدم (شهدای ایران تایر سابق)، ایستگاه مترو عبدل آباد، مرکز مخابرات شهید خوشقدم و پرده فروشی دیبا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو عبدل آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه سروری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه سروری تهران است که در محله عبدل آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه چراغی، مکتب العباس واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه سروری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو عبدل آباد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس توحید واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه سروری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه سروری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بخشنده
  بلوار شکوفه، بلوار بخشنده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری شمالی
 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  بلوار شکوفه، بین نوید و سعادتی
 • ایستگاه اتوبوس ورزش
  بلوار شکوفه، بعد از سبلان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه سروری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه سروری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه سروری ندارد.
  neshan logo