info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی محله عطار نیشابوری، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی

ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی (ایستگاه اتوبوس) در محله عطار نیشابوری اصفهان و خیابان جماران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله عطار نیشابوری اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اصفهان (هایپر افروز)، پروین تایر، شرکت آریاز تمدن اصفهان ، آموزشگاه موسیقی کیمیا و کباب بریان پارسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی اصفهان، شهر اصفهان، محله عطار نیشابوری است. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، جماران قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سروش قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه رضوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فشارکی
  شیخ طوسی غربی، بین شهید فشارکی و شاکر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی ندارد.
  neshan logo