info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد
category

ایستگاه اتوبوس جهاد محله لنبان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد

ایستگاه اتوبوس جهاد (ایستگاه اتوبوس) در محله لنبان اصفهان و خیابان جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله لنبان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خمیرمایه فریمان محمد فلفلیان و همچنین دفتر وکالت حجت اله کریمیان، دفتر پیشخوان دولت خیام، خانه تاریخی صارم الدوله، شرکت آب و فاضلاب روستایی و گز و شیرینی اعظم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان

ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله لنبان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جهاد، بین پهلوان و خرازی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی اردیبهشت قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری 18
  میرزاطاهر، بین 21 و الله اکبر
 • ایستگاه اتوبوس چهارسوق
  آیت الله کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد ندارد.
  neshan logo