info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد
category

ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد

ایستگاه اتوبوس جهاد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جهاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهرگان و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین لاستیک بهشتی نمایندگی بارز و کویر تایر، بیمه پارسیان، هتل سرای اردیبهشت، نمایندگی ترازو و باسکول تافر و مسجد شهید بهشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان

ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله الیادران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در جهاد، بین شهید بهشتی و شاداب قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس(تاکسی تلفنی) را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جهاد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهشتی
  شهید مطهری، بین شاه نظری و بیتا
 • ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام
  ظهیر الاسلام، بین شادی و علامت ساز
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه نارون
  طالقانی، بین ریاحی و حاج زرگر باشی
 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  شیخ بهایی، بین مجید اخوان و اقاقیا
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  آیت الله کاشانی، بین حشمت و عقیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد ندارد.
  neshan logo