info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا محله خلجا، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا

ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا (ایستگاه اتوبوس) در محله خلجا اصفهان و خیابان شیخ بهایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خلجا اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهرگان و بازارچه رحیم خان و همچنین مسجد شیخ بهایی، کافه آبنوس، ایران آکواریوم، نمایندگی ال جی محمدی و کانون تبلیغات جوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا اصفهان، شهر اصفهان، محله مستهلک است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی، بین آذر و جدی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه خلجا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب
  میرداماد، بین حاجیان و طیب
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شمس آبادی، بین معتمد و حاج کوکب
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باب الرحمه، میرحسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا ندارد.
  neshan logo