info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8
category

ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 محله شهید معقول، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8

ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید معقول مشهد و خیابان معقول 40 - شهید غلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع حنفی نور، مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی، آجیل و خشکبار مرادی، لوازم خانگی علوی و قاصدک وان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهید معقول قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 17 و 19 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تلفنی امیرآباد قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید غلامی 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیر آباد 22
  بلوار حر، بلوار بصیرت، بین امیرآباد 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس بوستان اردیبشهت
  بزرگراه بسیج، بسیج 10، مهریز 29 - امیرآباد شرقی 38، بلوار مهریز، بین مهریز 27 و مهریز 31
 • ایستگاه اتوبوس پانیذ 3
  بزرگراه بسیج، بسیج 14، شهید دارایی 1، بلوار شهید دارایی، بین شهید دارایی 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 17 و 19
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo